Ballina / Lajme / Bota / Dhunohet 16 vjeçarja nga axha i saj 40 vjeçar
Loading...

Dhunohet 16 vjeçarja nga axha i saj 40 vjeçar

Një vajzë 16 vjeçare e ka akuzuar axhen e saj se e ka përdhunuar në mënyrë sistematike që nga viti 2009-2013. Të dy janë shqiptarë por jetojnë në Greqi.

Vajza ka folur në prani të psikologes, ku ka treguar se 2013 ka tentuar të vetvritet, por është penguar nga përdhunuesi.

Sipas mediave greke vajza ka treguar se dhunimi është kryer gjatë kohes kur e ëma nuk ishte në shtëpi. Kuptohet se 16 vjeçarja është në gjendje të rëndë psiqike.

Gjykatësi në pamundësi të provave 40 vjeçarin e ka lënë të lirë, me kusht të paraqitjes dy herë në muaj në stacionin policor dhe mos t`i ofrohet vajzes.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …