Ballina / Lajme / Dhunohet 16 vjeçarja policia në kërkim të dhunuesit
Loading...

Dhunohet 16 vjeçarja policia në kërkim të dhunuesit

Një vajzë 16 vjeçare ka denoncuar në stacionin policor në Tiranë, një djalë me inicialet I.D i cili e ka dhunuar në momentin kur ajo është kthyer nga shkolla.

E mitura ka qenë vetëm në banesen e saj dhe përdhnuesi ka hyrë në banesë ku ajo jeton me familje.

Ai e ka dhunuar të mituren dhe është larguar. Vajza në prezencë të psikologut ka ngritur padi kundër dhunuesit.

Policia pas disa hetimeve deklaron se i njejti person ka dosje në polici për vjedhje dhe ishte në kerkim nga ana e policis.

Policia janë duke kërkuar dhunuesin.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...