Ballina / Lajme / Dhunohet e mitura nga djali i hallës
Loading...
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dhunohet e mitura nga djali i hallës

Një vajzë 12 vjeçare nga Shkodra ka raportuar në polici se është ngacmuar seksualisht nga djali i hallës 21 vjeç.

E mitura ka treguar rastin në prezencë të psikologut, se I.M e kishte prekur në vende intime disa herë dhe kishte kryer mardhënie seksuale me dhunë.

Policia në Shkodër kan lëshuar fletëarrst për kryesin e vepres.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...