Ballina / Show Bizz / Dhurata Dora çmend gjermanët
Loading...

Dhurata Dora çmend gjermanët

E ftuar në një organizim internacional me Dj më të njohur të huaj ka qenë dhe super ylli shqiptar Dhurata Dora. Pikërisht në mbrëmjen e 30 Tetorit në Singen në Gjermani ajo ka performuar hitet e saja ku të gjithë sidomos fansat e huaj kanë kënduar me të. Gjithmonë e më shumë këngëtarja po dëshmon popullaritetin e saj edhe në skenat e huaja.

Posted by Ilir Balija on Montag, 30. Oktober 2017

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ani po vjen nusja” Projekti i ri muzikor nga Antigona Hoxha (Foto-Video)

Premierë – “Ani po vjen nusja” Projekti i ri muzikor nga Antigona Hoxha (Foto-Video) Antigona …

Loading...