Ballina / Show Bizz / Diamond vjen si ‘Uragan’ në projektin e ri (Video)
Loading...

Diamond vjen si ‘Uragan’ në projektin e ri (Video)

Artisti Diamant Binishi i njohur si Diamond sapo ka lansuar projektin me të ri muzikorë. Projekt i ky cili është me muzikë nga 2Ton dhe teksti nga vetë artisti.

Finalizimi i këngës është bërë me videoklip nga XL Films. Në këtë projekt Diamond shfaqet me skena hot i rrethuar nga shumë femra seksi, shkruan IndeksOnline.
Për më shumë shikoni videoklipin

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...