Ballina / Show Bizz / Diamond vjen si ‘Uragan’ në projektin e ri (Video)
Loading...

Diamond vjen si ‘Uragan’ në projektin e ri (Video)

Artisti Diamant Binishi i njohur si Diamond sapo ka lansuar projektin me të ri muzikorë. Projekt i ky cili është me muzikë nga 2Ton dhe teksti nga vetë artisti.

Finalizimi i këngës është bërë me videoklip nga XL Films. Në këtë projekt Diamond shfaqet me skena hot i rrethuar nga shumë femra seksi, shkruan IndeksOnline.
Për më shumë shikoni videoklipin

Loading...

Shikoni gjithashtu

Anna, e preferuara e fotografëve në St. Gallen të Zvicrës

Vajza e cila gjithnjë din të sjellë risi në skenë, si modele, fotomodele e këngëtare, …

Loading...