Ballina / Lajme / Kosovë / Digjet një banesë në lagjen “Bregu i Diellit”
Loading...

Digjet një banesë në lagjen “Bregu i Diellit”

Është djegur një banesë në “ Bregun e Diellit”në Prishtinë.  Shkaqet ende nuk dihen, ndërsa policia dhe zharrfikësit kan intervenuar në shuarjen e zjarrit.

Në qendren emergjente kan kërkuar mjekim 8 persona, si pasojë e tymit të shkaktuar nga tymi. Por bëhet e ditur se nuk ka pasoja në njerëz, por vetëm dëme material.

MegaPress kupton se është djegur kati përdhes i ndërteses, ndërsa policia vazhdon të miret me rastin.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...