Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Dini Casanova së shpejti sjellë klipin e ri (Video)
Loading...

Dini Casanova së shpejti sjellë klipin e ri (Video)

Këngëtari Dini Casanova së shpejti do të udhëtojë drejt Kosovës ku pritet të realizojë dhe videoprojektin e tij më të ri, e së bashku me klipin ai do të realizojë edhe një fotosesion shumë unik në Kosovë. Këngëtari i njohur krahas muzikës ka edhe një studio ku realizion fotot profesionale në Zvicër, ndërkohë që duke mos lënë anësh projektet muzikore ai gjithmonë din të na befasojë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë : “Krejt i Humbur” nga Mentor Mazreku (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...