Ballina / Sport / Dionis Avdijaj “divorcohet’ nga Schalke?
Loading...

Dionis Avdijaj “divorcohet’ nga Schalke?

Anësori i Përfaqësueses së Kosovës, Donis Avdijaj sic duket ka gjetur klubin e ri. Ai ka dhënë një sinjal befasues, se është afër t’i bashkohet ish-skuadrës së tij, Sturm Grazz.

Lojtari i Schalkes ka publikuar një foto në rrjetet sociale, duke rikujtuar kohën sa ishte pjesë e klubit austriak në vitin 2015/16, shkruan IndeksOnline.

20-vjeçari së fundi kishte probleme me trajnerin e Schalkes, ky i fundit duke dënuar ashpër futbollistin kosovar.

Ende nuk dihet se pse Avdijaj ka postuar një foto të tillë, a bëhet fjalë për ndonjë transferim apo ndonjë ngacmimë për Schalken. /albeu.com/

 

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...