Ballina / Show Bizz / Dirty Np sjell projektin ‘Hajde edhe ti’ (Video)
Loading...

Dirty Np sjell projektin ‘Hajde edhe ti’ (Video)

Jeton në Zvicër por me prejardhje është nga Presheva, prej 15 viteve po meret me muzikë, Dirty Np ka sjellë tashmë projektin e ri të titulluar ‘Hajde edhe ti’ një këngë e cila pritet të jetë hit i kësaj pranvere ndërkohë që këngëtari rikthehet në skenën muzikore me një projekt profesionist me tekst nga Sabedin Rexhepi dhe muzikë nga Alban Rexha ndërkohë që në rolin e producentit shfaqet Rrahim Hoxhaj kurse klipi është punuar nga Samir Jebenian. E për të shijuar këtë projekt duhet të klikoni në vazhdim:

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...