Ballina / Show Bizz / Muzike / Lume Popovci -Diva Kosovare publikon Hitin e ri Foto-Video
Loading...

Lume Popovci -Diva Kosovare publikon Hitin e ri Foto-Video

Kjo verë sigurisht që ka sjellë shumë hite nga artistet më të mirë shqipetar dhe një nga hitet e sapo lansuar është dhe kenga Ome Lale, këngë kjo që ka shkaktuar një termet të fuqishëm në Youtube duke bërë që brenda pak orëve të kapë shifra të larta klikimesh.
Lume Popovci është një ndër këngëtaret më të bukura dhe të talentuara në gjithë trojet shqipëtarve dhe bashkpunimi me artisti e madhë Rati ka bërë që kënga Ome lale vetëm një ditë nga lansimi të komentohet si hitit vitit.
Epo kur Diva e muzikes LIVE publikon projekt te ri natyrisht qe ndegjushmeria arrin majat. .

Loading...

Shikoni gjithashtu

Tayna vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit

Këngëtarja shqiptare, Tayna, vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar gjithandej. Bukuroshja është …

Loading...