Ballina / Lajme / Djali vret baben në Tiranë si në filma horror
Loading...

Djali vret baben në Tiranë si në filma horror

Pas një konflikti me të atin Selman Aliaj nga Shkoza e Tiranës, ka vrar të atin e tij duke e goditur me çekiç në kokë , disa herë me radhë. E gjithë ngjarja ka ndodhur në oborrin e shtëpisë së familjes Aliaj.

Selmani pasi e ka mbytur të atin, ai e ka mbështjellur në qese plastike dhe e ka futur në veturë. Trupin e të ndjerit e ka hedhur në lum për të mos lënë gjurmë. Për rastin kan njoftuar fqinjët në polici.

Selmani është arrestuar nga policia shqiptare, por ka mohuar akuzen drejt tij. Ndërsa gjatë intervistimit prezent ka qenë edhe një psikolog, ku ka konfirmuar gjendje të rëndë dhe jo stabile të Selman Aliaj.

/MegaPress.AL/

 

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …