Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Douglas akuzohet nga një punonjëse për………..
Loading...

Douglas akuzohet nga një punonjëse për………..

Akuza të shumëta në Hollywood drejtuar figurave publike së fundi ka tronditur kinematografinë amerikane duke drejtuar gishtin drejt Michael Douglas.

Douglas është akuzuar nga një punonjëse e cila e kishte akuzuar atë se ka mastrubuar në prezencë të saj dhe ka folur fjalë të ndyta.  Por nuk është bërë e ditur nëse Douglas ka pasur mardhënie seksuale me vajzen. Priten hetime të radhës.

Michael Douglas ka reaguar menjëherë duke i mohuar të gjitha akuzat drejtuar atij. Ndërsa fansat e Douglas, nuk janë ndier mirë me akuzen drejtuart Douglas.

Por për të ju dhënë fund të gjitha këtyre Catherina Zeta-Douglas, i ka quajtur shpifje dhe se bashkëshorti i saj nuk ka të bëjë asgjë me këto akuza absurde, drejtuar Douglas.

 

/MegaPress.AL/

 

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ Këngë për Hashim Shalen” Projekti i ri muzikor nga Armend Shala- Mendi (Foto-Video)

Muzika popullore është thesar shumë i qmuar i popullit shqiptar. Fal artisteve të që i …

Loading...