Ballina / Show Bizz / Muzike / Dua Lipa ngre në këmbë gjithë publikun në Çikago
Loading...

Dua Lipa ngre në këmbë gjithë publikun në Çikago

Dua Lipa këngëtarja shqiptare gjatë turneut të saj ka publikuar disa fotografi në rrjetin social facebook, e cila ka krijuar atmosferë impozante.

Si çdo herë Dua me performancen e saj dhe dukjen e një mbretëreshe arrin të krijoj atmosferë kudo që shkon.

Të gjithë fansat e saj në Çikago duken të relaksur dhe duke kënduar së bashku me Dua Lipe-n.

Ndërsa ka falenderuar të gjithë fansat e saj dhe ju ka premtuar se do të jet e gatshme në çdo kohë ku adhuruesit e saj e dojnë atë.

/MegaPress.al/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...