Ballina / Show Bizz / Muzike / Dua Lipa nominohet në pesë kategori të BRITAwards
Loading...

Dua Lipa nominohet në pesë kategori të BRITAwards

Dua Lipa, ka marur vëmendjen e të gjithëve më shumë se kurdo, pasi ka marur shumë nominime të BRITAwards.

Ajo është nominuar në kategoritë për Depërtimin e Vitit në Britani, Albumin e Vitit, Femra e Vitit, Këngën e Vitit dhe Videon e Vitit, të gjitha këto çmime me rëndësi të madhe.

Ceremonia për ndarjen e çmimeve Brit Awards do të mbahet më 21 shkurt. Këtë gëzim ajo e ka ndar me fansat e saj në rrjetin social ku shkruan “5 BRIT Awards NOMINATIONS!!! I CAN’T BELIEVE IT!!! ❤️❤️❤️❤️❤️” .

Ndërsa për ta votuar të dhënat mund t`i gjeni në këtë link http://www.brits.co.uk/socialvote.

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...