Ballina / Show Bizz / Muzike / Dua Lipa premton se do e ndez zjarr Singaporin
Loading...

Dua Lipa premton se do e ndez zjarr Singaporin

Dua Lipa në një postim në rrjetin social ka treguar se do të mar pjesë në koncert në Singapor i cili  do të mbahet në Esplanade Theatre dhe do të transmeton nga Live Nation.

Ndërsa kuptohet se fansat e saj kan filluar të blejnë biletat më heret sepse ka një numër të madh njerëzish për këtë koncert. Dua Lipa premton se do ta ndez atmosferen dhe do ua bëjë një natë të magjishme fansave të saj.

 

/MegaPress.AL/

 

 

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...