Ballina / Show Bizz / Duda Balje duket bukur në imazhet e fundit (Foto)
Loading...

Duda Balje duket bukur në imazhet e fundit (Foto)

Duda Balje është deputete e Kuvendit të Kosovës. 

Ajo konsiderohet si një ndër deputetet më të bukura që legjislacioni i Kosovës.

Herë pas here bëhet temë e mediave rozë për bukurinë që posedon në saje të imazheve që sjell në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Facebook teksa duket bukur dhe atraktive.

Shumë komente të ndjekësve janë se bukuroshja duket si një kukull e vërtetë.

Ndryshe, Duda është e martuar dhe ka dy fëmijë, një vajzë dhe po aq djem. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Ardit Bexheti vjen në duet me Aida Doçin (Video)

Një këngë shumë ritmike verore dhe gazmore është realizuar në duet mes këngëtarit tashmë të …

Loading...