Ballina / Show Bizz / Duda Balje shfaqet atraktive, tërheq vëmendjen e të gjithëve në Kuvend (Foto)
Loading...

Duda Balje shfaqet atraktive, tërheq vëmendjen e të gjithëve në Kuvend (Foto)

Sot (e enjte) në Kuvendin e Kosovës është mbajtur seanca e radhës nga deputet.

Disa ishin të pranishëm e disa jo, teksa disa prej tyre rrëmbyen vëmendjen më të madhe qoftë me deklaratat, ose paraqitjet e tyre.

Deputetja e grupit 6+, Duda Balje, ka qenë sot prezente në Kuvend gjithashtu, ndërsa ka tërhequr si gjithnjë vëmendjen me dukjen e saj atraktive.

E veshur në një palë pantallona në ngjyrë të kuqe, që përshtateshin bukur me vijën e trupit, Balje dukej mjaft atraktive dhe tërheqëse.

Duda Balje shfaqet atraktive në Kuvend

Në disa prej pozave, ajo u kap nga fotografët duke vënë në pah të pasmet e saj.

Duda shquhet si një ndër deputet më tërheqëse të Kuvendit të Kosovës, ndërsa shpesh është bërë temë e medieve rozë. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë – “Ring Ring “ Projekti i ri muzikor nga G-Ent (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...