Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Due Palme bashkon Top Channel dhe TV Klan
Loading...

Due Palme bashkon Top Channel dhe TV Klan

Duket e pamundur por në një degustim ekskluziv të 5 etiketave më të mira të kantinës së famshme italiane Due Palme, drejtuesit më të lartë të Top Channel janë parë në të njëjtin ambient privat. Larg syve të kureshtarëve në taracën e Xheko Imperial Erion Ylli drejtori i përgjithshëm i TCH në shoqërinë e Elton Pogës qëndronte përballë Andi Bushatit dhe Armand Shkullakut. Sigurisht nuk ishin në të njëjtën tavolinë sepse ajo do ishte vërtetë e pamundur! Duket se vera e mirë e aq më tepër e famshmja Due Palme ka bashkuar këta njohës të “bella vita”

  

Shikoni gjithashtu

Premierë : “Krejt i Humbur” nga Mentor Mazreku (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …