Ballina / Show Bizz / Due Palme bashkon vipat e Tiranës
Loading...

Due Palme bashkon vipat e Tiranës

Një seri eventesh ekskluzive janë zhvilluar këtë javë nëpër Tiranë. Mos u habisni pse nuk jeni njoftuar. Konceptimi i eventeve ishte i tillë që të mos kishte më shumë se 15 të ftuar.

Kantina e famshme italiane i kërkoi agjensisë së komunikimit Fenix ide për etiketat e saj dhe kurorën “Selvarossa” që sapo është shpallur më e mira në Itali.

Aktorë, biznesmenë, këngëtarë e gazetarë ishin kryesisht të përzgjedhurit për të degustuar etiketat e kantinës puljeze!
Shumica krahas degustimit pati mundësinë të personalizonte gotën e verës me të cilën do konsumojë në të ardhmen pijen më të dashur në botë.

Për më shumë hidhini një sy fotove!

  

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...