Ballina / Show Bizz / Duli me “Zemër” sjell hitin e dimrit, një sukses i padiskutuar
Loading...

Duli me “Zemër” sjell hitin e dimrit, një sukses i padiskutuar

Projekti më i ri muzikor “Zemër” ardhur nga këngëtari i njohur Duli vetëm për pak ditë ka arritur të dëgjohet dhe klipi të shikohet shumë, duke u kthyer në një hit. Mesazhi i këngës është mjaft i bukur, realizimi i klipit mjaft cilësor ku pa dyshim në ballkan do të ketë mundësi edhe nëse konkuron të nderohet me cmim. Artisti është mjaft i kërkuar si zakonsiht edhe në këtë fundvit kudo pasi ai këndon mjaft bukur “live” dhe krijon një super atmosferë kudo që ai është. Klipi i këngës “Zemër” është xhiruar në qytetin e Prilepit dhe në Shkup, ndërsa kënga është punuar me muzikë nga DJ-TR3NDY, me tekst nga Benny, idea e zhvillimet të klipit nga Abas Spahiu, regjisor i videos nga Daniel Joveski. Nëse se keni dëgjuar ende dhe parë klipit ia vlen ta klikoni e ta rishihni disa herë.

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...