Ballina / Lajme / Bota / Dyshuan se provoi të grabiste një fëmijë, rrahën çnjerëzisht dhe mbytën të sëmurën mentale (Video, +18)
Loading...

Dyshuan se provoi të grabiste një fëmijë, rrahën çnjerëzisht dhe mbytën të sëmurën mentale (Video, +18)

Otera Bini nga West Bangal i Indisë, është rrahur nga turma e njerëzve dhe është lidhur për traktori, për tu tërhequr zvarrë për afro tre orë.

Gruaja 42-vjeçare që vuan nga të metat mendore, ka ikur nga shtëpia për të shëtitur nëpër fshat, derisa ka ndaluar te një shtëpi ku ishte një fëmijë duke qëndruar vetëm, transmeton Telegrafi.

Banorët kanë dyshuar se ajo provoi ta grabiste dhe nisën ta torturojnë në mënyrat më çnjerëzore.

Para se të vdiste nga goditjet me gurë dhe shtiza druri, asaj ia rruan kokën dhe ia shqyen të gjitha rrobat.

Hetimet kanë filluar për njerëzit që u përfshinë në rrahjen e saj, në këtë dënim të ashpër pa bërë asnjë gjykim profesional. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

16 Komentet

 1. CLINIQUE 倩碧線上購物官網。瀏覽Clinique倩碧官方網站,了解更多線上購物、護膚、彩粧、香氛及禮品詳情。通過過敏性測試,百分百不含香料。

 2. 它讓神經原在常規的緊張鍛煉中進行共振燃燒,由此帶來健身運動所無法達到的效果。Ion Magnum複雜的振動波是基于於二十多年對神經原燃燒信號的研究手工製作的。 設備製造者的臨床研究結果顯示,30分鐘的治療相當於在健身房10個小時的運動,可以燃燒高達5000卡路里的熱量。其他臨床研究顯示肌肉生成的速度以及脂肪(表面脂肪以及深部脂肪)减少的速度相應都比運動的效果更好。對於Ion Magnum沒有進行理療的部位,甚至會有抗衰老防氧化的效果。 有受試者治療一次之後同一個部位减掉了3-4英寸(不像其他减肥治療中宣稱的那樣,一次治療减掉了5英寸,但那是全身20多個部位加起來减掉的尺寸)。同時,它還可以减掉脖子和下巴的脂肪,讓你的雙下巴消失 . 每次治療需要25分鐘。治療前後的效果非常明顯,而且會持續1-2天。要想達到更好的效果,最好接受1-2個小時的治療。

 3. 【經驗分享】白兔OUT!消滅「蘿蔔腿」,黃金比例【纖】修班 您也有『大力金剛腿』的困擾嗎?纖細的小腿 , 堪稱身材勻稱的最關鍵!為了不讓發達的小腿腓腸肌成為美麗中的缺陷 , 現在就讓渾然天成來為您的完美比例把關!

 4. innisfree 【臉部保養】蘆薈修護晚安凍膜 Aloe revital sleeping pack的商品介紹 innisfree,臉部保養,蘆薈修護晚安凍膜 Aloe revital sleeping pack

 5. Sothys – Bicelle, Bioderma, Exuviance, Endocare, iS Clinical, NeoStrata, SkinCeuticals, SkinMedica Sothys

 6. #棕色系 #短髮 #夏日清新中短髮-(耳下肩上) #女生染髮 #霧面大地色系 #冷色調 #氣質 #台北東區髮型設計師 – 髮型達人 – FashionGuide 華人時尚專業評鑑 hair,by,TONY,

 7. Ossie Ardiles was a trailblazer for foreign footballers playing in England, but the former Tottenham star believes too many have followed in his famous footsteps. Ossie Ardiles: Cut number of foreigners in the Premier League

 8. hello there and thank you for your information – I have definitely picked up something new from right here. I did however expertise a few technical points using this site, since I experienced to reload the website lots of times previous to I could get it to load properly. I had been wondering if your web host is OK? Not that I’m complaining, but sluggish loading instances times will very frequently affect your placement in google and can damage your quality score if ads and marketing with Adwords. Well I am adding this RSS to my email and could look out for much more of your respective exciting content. Ensure that you update this again very soon..

 9. Bournemouth boss Eddie Howe has revealed he’d never turn down the chance to manage his country, describing it as the ‘ultimate’ job. Howe was linked with England earlier this summer. Eddie Howe describes England as the ‘ultimate job’ but says he’s fully focused on role with Bournemouth

 10. Read our in-depth iPhone XS Max review
  Read our hands-on iPhone XR review
  link
  Read our hands-on Apple Watch 4 review
  iPhone XS price and release date
  iPhone XS

 11. Gosh This has been an incredibly wonderful article. Thank you for providing this information. see this – http://bit.ly/2UMH5ZY

 12. bfsclip,Definitely believe that which you said. Your favourite justification appeared to be on the net the simplest thing to remember of.I LOve your Blog!

 13. pecckye,Thanks for this useful information, Really amazing. Thanks again. I LOve your BloG

 14. ptlyokdgc,Quality blog, keep up the good work. You may check our website also!I LOve your Blog!

 15. azawcjpr,This website truly has alll of the information and facts I wanted about this subject and didn’t know who to ask.

 16. lpxakro, you can easily configure your email account with MS Outlook.I LOve your Blog!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Loading...