Ballina / Show Bizz / E Pabesueshme, Kjo Është Sozia E Eleni Foureira – Sa Shumë Ngjajnë (Foto)
Loading...

E Pabesueshme, Kjo Është Sozia E Eleni Foureira – Sa Shumë Ngjajnë (Foto)

Eleni Foureira është një nga këngëtaret dhe artistet më të përfolura të momentit.
Bukuroshja ka qenë për shumë kohë në qendër të lajmeve rozë sa i përket bukurisë, fotove provokuese dhe pasionit për muzikën.

Këto e kanë çuar larg ,këngëtaret duke e bërë të njohur edhe në mediat e huaja.

Kush do e besonte se ajo ka një sozi? Vajza në fjalë, ka të njëjtat tipare si kengetarja, flokë , vetulla të larta dhe buze te theksuara , një ngjashmëri gati gati e frikshme.
Vajza ne fjalë është nje nga modelet më të njohura shqiptare Klaudia Kalia , Modelja në fjalë ka bombarduar instgramin më fotot e reja foto këtë që të lënë pa fryme.

Shikoni fotot e mëposhtme.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …