Ballina / Show Bizz / Muzike / E Pabesushme. .Kushë është këngëtarja e re që la mbrapa Butrind Imerin, Capital T, Gjikon e Durata Doren ne TOP AWARDS
Loading...

E Pabesushme. .Kushë është këngëtarja e re që la mbrapa Butrind Imerin, Capital T, Gjikon e Durata Doren ne TOP AWARDS

Ne ishim te paret qe sapo shikuam projektin Shi Lodre ne Youtube vrapuam drejt kengetares Klodiana Vata per te marre ne intervist.
E bukur, e sinqer dhe mbi te gjith shume e talentuar Klodiana Vata na rrefeu per sfidat qe ka kluar deri tani. Projekti Shi Lodre ja ka sjelle kengetares shkodreane famen e deshiruat vetem 3 jave nga pjesmarrja ne top listen me te madhe shqiptare shi lodre u radhit e 2-ta duke len mbrapa emrat e afirmuar te muzikes shqiptare si Butrind Imerin, Capital T, Gjikon e Dhurata Doren .

http://topawards.top-channel.tv/index.php/03092017/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …