Ballina / Lajme / Bota / E tmerrshme: Autobusi Prishtinë-Ulqin bëhet shkrumb e hi (Foto)
Loading...

E tmerrshme: Autobusi Prishtinë-Ulqin bëhet shkrumb e hi (Foto)

Para disa minutave një autobus i linjës Prishtinë-Ulqin është përfshirë nga zjarri në autostradën Milot-Kukës. Raportohet se autobusi ka qenë i mbushur me turistë nga Kosova mirëpo mësohet se nga ky incident nuk ka të lënduar.

Autobusi është përfshirë nga zjarri gjatë lëvizjës nëpër autostradë. Ende nuk dihen shkaktarët që kanë çuar deri te shpërthimi i zjarrit.

Ndërkohë që policia dhe zjarrëfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Raste kur automjetet përshihen nga flakët gjatë lëvizjes nëpër rrugë janë shtuar kohëve të fundit./Gazeta Express.

/GazetaExpress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...