Ballina / Sport / Edhe një kosovare tjetër po shkëlqen në xhudo (FOTO LAJM)
Loading...

Edhe një kosovare tjetër po shkëlqen në xhudo (FOTO LAJM)

Distria Krasniqi ka mposhtur me ippon garuesen Nazakat Azizova nga Azerbajxhani.

Xhudistja kosovare mposhti Azizovan në rrethin e dytë të Botërorit që po mbahetBudapest.

Pak minuta më parë fitoren e siguroi edhe kampionia olimpike Majlinda Kelmendi. Ajo mposhti Evelyne Tschopp http:/albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …