Ballina / Sport / Ekipi futbollistik Shkëndija, e gatëshme në ndeshje kundër Milanos
Loading...

Ekipi futbollistik Shkëndija, e gatëshme në ndeshje kundër Milanos

Skuadra e futbollit Shkëndija nga Tetova sot është nisur për në qytetin e dashurisë në Milano. Është  ndeshja e parë në historinë e ekipit, që ndeshen me ekipin e Milanit, në Ligën e Evropës.

/ MegaPress/

Shikoni gjithashtu

FC Kosova München fillon sezonën me dy fitore, së shpejti në Bezirksliga të Gjermanisë

FC Kosova München ka filluar sezonin pranverorë me dy lojërat e para dhe me dy …

Loading...