Ballina / Show Bizz / Muzike / Ela frymëzim për këngëtarin Fatos Jashari
Loading...

Ela frymëzim për këngëtarin Fatos Jashari

Këngëtari Fatos Jashari është njëri nga këngëtarët që së fundmi janë duke ju bërë ftesa për ahenge familjare dhe klube të shumëta.

Ndërsa përshkak të zërit të tij dhe atmosferës që krijon, Fatosi gjithnjë e më shumë është duke u rritur si këngëtar.

Por për këtë energji mjaft pozitive që Fatosi jep te publiku,  është dashuria e madhe ndaj mbeses së tij Ela.

Ku edhe pse ka angazhime të shumëta këngëtari është mjaft i përkushtuar ndaj princeshes së tij.

Në një prononcim për MegaPress Fatosi zbuloi se së shpejti do ta shohim me një klip të ri, ku këngen do të ja kushtoi yllit të vogël Elës.

/MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...