Ballina / Show Bizz / Muzike / Eli G hap lokalin ne Londer Shkodra Caffe Stratford
Loading...

Eli G hap lokalin ne Londer Shkodra Caffe Stratford

Kengtari i famshem nga Shqiperia nga Shkodra i cili pushtoi rrjete sociale paoshtu edhe portalet shqiptare per pjesmarrjen ne Big Brother tani se bashku me vellaun hapu lokalin ne Londer 

Si duket kengtari pas punes se lodhshme nga muzika dhe nga aktivitetet qe pati ne Big Brother vendosen me hap edhe nje lokal caffe ne Londer i cili e quajti lokalin me emrin e vendit ku eshte lindur dhe rritur Shkodra Caffe Stratford  /MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …