Ballina / Show Bizz / Muzike / Eli-G pritet te sjell projektin hot “AdinmeboTwerk”
Loading...

Eli-G pritet te sjell projektin hot “AdinmeboTwerk”

Si duket Eli-G ka vendosur te mos ndalet me projektet e radhes tani vjen me “AdinmeboTwerk”.

Eli-G se shpejti do lansoj projektin “AdinmeboTwerk” mundesuar nga MaxProduction, sipas kontaktin qe kem bere me te ai ka vendosur qe te je lansuar ne shtator presim projektin i cili do vie shum hot nga Eli-G /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...