Ballina / Show Bizz / Eli-G shtoj n’koleksionin e shpisë t’madhe edhe nje Mercedes Benz I class

Eli-G shtoj n’koleksionin e shpisë t’madhe edhe nje Mercedes Benz I class

Se fundmi Eli G vendosi vetem te mirret me makina nuk e dim buxhetin max mal te ti por tpakten shifet se ka vendosur te hargjoi shuma marramendese per makina e luks .

Eli shtoi edhe nje mercedes benz i class ne koleksionin e ti ku se fundi murr Porshe & Golf 5 gti dhe tani nje Mercedes I class

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë : “Faj” Super Projekti I Ri Nga GUGU (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …