Ballina / Show Bizz / Elisa lanson këngën ‘2 Fjalë’ (Video)
Loading...

Elisa lanson këngën ‘2 Fjalë’ (Video)

Këngëtarja Elisa ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor.
Fjala është për projektin muzikor të titulluar ‘2 Fjalë’ një këngë e bukur dashurie kjo, shkruan lajmi.net

Orkestrimi i kësaj kënge është bërë nga Granit Gashi kurse teksti u shkrua nga Antigona Arifi.

‘2 Fjalë’ u finalizua edhe me klip të bërë nga Agim Ziba. Në video vlen të komentohet edhe pamja e këngëtares e cila është kujdesur vet për stilin e saj.

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...