Ballina / Uncategorized / Elsa vjen me super projekt ( Video )
Loading...

Elsa vjen me super projekt ( Video )

Artistja e re dhe e talentuar Elsa sapo ka publikuar projekt me te ri muzikore. Kënga është punuar nga Shpat Sounde ndërsa teksti në gjuhën gjermane nga Katharina Seidel. Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip nga Urban Graphics. Përndryshe Elsa është shfaqur shume stil madje ka venë në pah zërin dhe talentim e saj në muzikë.

Shikoni gjithashtu

“Mamacita” është duke u pëlqyer shumë nga publiku

“Mamacita” titullohet kënga e Mak Zogaj e publikuar në kanalin zyrtar në Youtube së bashku …