Ballina / Show Bizz / Po Flitet / Emina tregon sekretin për format trupore (Foto)
Loading...

Emina tregon sekretin për format trupore (Foto)

Emina Çunmulaj konsiderohet prej modeleve më të suksesshme shqiptare.

Bukuroshja ka sjellë së fundmi në jetë një fëmijë, kurse tash po pret edhe fëmiun e dytë.

Por, në paraqitjen e fundit të saj ajo ka treguar se pavarësisht shtatzënisë vazhdon të jetë super elegante dhe perfekte.

Sekreti i elegancës dhe dukjes së Eminës duket se qëndron te ushqimi.

Ajo ka publikuar në InstaStory pjesë të rutinës së saj ditore se si ushqehet dhe vërtet Emina kujdeset në detaje për ushqimin e saj, që është sekreti i formave të saj.

Tomatina me vezë dhe fasule, kungull të pjekur, ushqime tejet të shëndetshme të cilat pasqyrohen në dukjen e modeles shqiptare.

Emina dikur ishte modelja më e shtrenjtë shqiptare. 

Shikoni gjithashtu

“Studio Mimoza” salloni që i bënë ëndrrat e femrave realitet

“Studio Mimoza” në Pejë është pikë referimi për të gjitha ato femra që duan të …

Loading...