Ballina / Show Bizz / Muzike / Enca Haxhia publikon një video lakuriq nga vaska (Video)
Loading...

Enca Haxhia publikon një video lakuriq nga vaska (Video)

Këngëtarja Enca Haxhia gjatë vitit 2017 solli dy projekte, të cilat u pëlqyen nga publiku.

Këtë vit, ajo pritet të jetë edhe më aktive me projekte të reja dhe koncerte, gjersa është përfolur se së shpejti mund të vijë edhe me bashkëpunim.

E njëjta është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video mjaft ‘të nxehtë’ për ndjekësit e saj, ku shfaqet lakuriq në vaskë, gjatë xhirimeve të klipit të saj “Soul Killa”, të tri viteve më parë.

Ajo pëlqehet shumë për format e saj fizike, të cilat nuk heziton që t’i shfaqë asnjëherë në çdo prej paraqitjeve të saj.

Videon në fjalë, këngëtarja Haxhia e

ka cilësuar si më të preferuarën e saj nga të gjitha kohërat. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ESKALATION” Super projekti muzikor nga PADRE (Foto-Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj …

Loading...