Ballina / Show Bizz / Endri ft Rina publikojnë këngën “Janari” (Foto)
Loading...

Endri ft Rina publikojnë këngën “Janari” (Foto)

Endri dhe Rina sapo kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

“Janari” është titulli i këngës për të cilën është realizuar edhe videoklipi nga Filmnation, shkruan Indeksonline.

Për dallim nga Endri, Rina është emër i ri në skënën muzikore.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …