Ballina / Show Bizz / Muzike / Eni Koçi në top formë, stërvitet si asnjë tjetër (Foto)
Loading...

Eni Koçi në top formë, stërvitet si asnjë tjetër (Foto)

Eni Koçi ka treguar sekretin prapa formave të saj të shkëlqyera.

Bukuroshja shqiptare ma anë të një postimi në rrjetin social InstaStory, ka treguar nivelin e ushtrimeve.

Ajo shihet duke bërë sparing dhe madje ushtrime të vështira me litar, që janë edhe sekreti prapa formave të saj.

Duket se niveil i lartë i ushtrimeve nga Eni ka bërë që ajo të gëzojë forma të jashtëzakonshme trupore.

Bukuroshja konsiderohet prej femrave më atraktive shqiptare.

Ajo prej kohësh besohet se ka një romancë me Genc Prelvukajn, reperin shqiptar me të cilin ajo edhe ka sjellë dy bashkëpunime.

Eni së fundmi ka hapur edhe brendin e veshjeve të saj me Gretën. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …