Ballina / Show Bizz / Muzike / Eni Koçi së shpejti me videoklip të ri
Loading...

Eni Koçi së shpejti me videoklip të ri

Eni Koçi ka njoftuar përmes postimit në Instagram  se  gjatë këtij muaji pritet të lansohet kënga me klip “Jemi dashtë”.

Edhe në kët klip Eni duket mjaft atraktive dhe e veçantë e cila i ngjan një kukulle. Ndërsa së fundmi është përfolur se është në lidhje me reperin kosovar Genc Prelvukaj.

 

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë: “ NOMADET” Super Projekti Muzikor nga TRINIUM X DEEZY X BERNIE (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...