Ballina / Show Bizz / Muzike / Eriana – Projekti i fundit nga Islani Vogel Foto-Video

Eriana – Projekti i fundit nga Islani Vogel Foto-Video

Ka kohë që meret me muzikë, talentin e tij e ka shfaqur që i vogël nëpër evenimente të ndryshme ndërkohë që 21 vjeçari Islani Vogël vazhdon të sjellë këngë të bukura verore. Me ritëm dhe mjaft shije ai ka pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të ri të titulluar ‘Eriana’. Këngën e ka punuar me tekst nga vet ai dhe Vamir Delija, muzikën e ka realizuar Genc Hyseni, në sint ka performuar Masar Berisha ndërkohë që klipi është realizuar nga Nori Production nga Peja, derisa Islani është ndarë shumë i kënaqur nga realizimi i gjithë këtij projekti.

Loading...

Shikoni gjithashtu

HISTORI FRYMZUESE e sjell në këngë “Kemi Syneti” kënga e re nga Arbnor Bajra (Foto-Video)

Jemi mësuar që vazhdimisht të ndëgjojm muzik komerciale, shumë ritem e pa ndonje tekst domethënës. …