Ballina / Show Bizz / Ermi Gjergji vjen shumë shpejt me “Psikopat”
Loading...

Ermi Gjergji vjen shumë shpejt me “Psikopat”

  • Ajo është një artiste e re, por me mjaft ndjekës dhe e pëlqyer, falë stilit dhe fizikut të saj. Po flasim për këngëtaren Ermi Gjergji, e cila ka gati vërtetë një këngë të bukur e ritmike që sapo e ka xhiruar me klip. Kënga mban titullin “Psikopat” ku do të godasë shumë gjininë mashkullore, por me një fabul të bukur kënge e me pikëpyetje skenash, por edhe ajo do të vijë mjaft provokuese, ku për veshjen është kujdesur Look @ me, ndërsa për makeup and hair Mimoza Bunjaku. Klipi është xhiruar nga Ëhite Production, me muzikë e tekst gjithcka nga Gbox. Kënga me klip e me një tekst interesant do të vijë pas disa ditëve në treg, ndërsa ka nisur kureshtja e audiencës, pasi Ermi do të vijë mjaft seksi, por edhe për ju vajza duhet të prisni për të parë një super djalosh simpatik që është protagonist kryesor në klip.

Shikoni gjithashtu

Këngët e suksesëshme të Berat Alili & Rexhije Fazliu (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive. Fal zerit shumë melankolil dhe te veqant Berat …

Loading...