Ballina / Show Bizz / Ermi sjell super kengen “Psikopat”
Loading...

Ermi sjell super kengen “Psikopat”

Seksi dhe mjaft provokuese por edhe me një këngë të bukur ka ardhur këtë herë Ermi. Këngëtarja sapo ka publikuar këngën “Psikopat” me video mjaft interesante dhe ka nisur të pëlqehet shumë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...