Ballina / Show Bizz / Ermi sjell super kengen “Psikopat”
Loading...

Ermi sjell super kengen “Psikopat”

Seksi dhe mjaft provokuese por edhe me një këngë të bukur ka ardhur këtë herë Ermi. Këngëtarja sapo ka publikuar këngën “Psikopat” me video mjaft interesante dhe ka nisur të pëlqehet shumë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...