Ballina / Lajme / Maqedoni / Eroll Abdiu i PDSH takim me banorët e fshatit Peshtalevë të Dollnenit
Loading...

Eroll Abdiu i PDSH takim me banorët e fshatit Peshtalevë të Dollnenit

Sot, kandidati i PDSH-së për kreun e komunës së Dollnenit, Eroll Abdiu ka realizuar takime me banorët e fshatit Peshtalevë të Dollnenit. Në këtë takim ai ka biseduar lidhur me sfidat dhe problemet me të cilat përballen banorët e këtij fshati, ku njëherit Abdiu ka prezantuar edhe platformën e tij për mandatin 4 vjeçarë nëse vjen në krye të komunës në zgjedhjet e 15 tetorit. Pritja e banorëve ka qenë jashtëzakonisht impozante duke dhënë kështu mbështetje të fuqishme për kandidatin e PDSH-së Eroll Abdiu.

 

Shikoni gjithashtu

Elezi: Mekanizmi i Faktoringut mund të përmirësojë likuiditetin e kompanive vendore

Sot është mbajtur Konferenca e parë regjionale në temë ‘Faktoringu si mënyrë alternative për financim”, …