Ballina / Lajme / Bota / Facebook i kerkon falje familjes së bosit të mafisë italiane
Loading...

Facebook i kerkon falje familjes së bosit të mafisë italiane

Bosi i mafsë italiane Salvatore Rina i njohur me nofken Toto, ka vdekur nga zemra jashtë Italisë. Grupe mafijozësh e kan ngushëlluar dhëndrrin e tij në facebook.

Përdoruesit e rrjetit social drejtuan ankesa të shumëta në Facebook, me pretendimin se po shkileshin rregullat e facebook-ut.

Facebook ka larguar të gjitha mesazhet drejtuar familjes Rina. Ekipi i facebook  pasi ka vërtetuar se mesazhet nuk paraqesin ndojë problem, i ka rikthyer ato dhe ju ka kerkuar falje familjes Ria.

Toto është varrosur në varrezat e familjes Ria, në qytetin Italian Karleone.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...