Ballina / Show Bizz / Fanset në Sarandë befasojnë Ledrin (Foto)
Loading...

Fanset në Sarandë befasojnë Ledrin (Foto)

Është i kërkuar nga fansat gjithandej!

Reperi i njohur kosovar Ledri Vula është një ndër më të preferuarit nga të rinjtë.

Këtë verë ai i ka bërë për vete të gjithë me këngët e tij shumë të suksesshme, “Nona” dhe “U harrum”, të cilat u pritën mirë nga publiku.

Se ka fansa të shumtë dhe kudo, këtë e vërteton edhe një fotografi e publikuar së fundmi në rrjetet sociale nga një grup fansesh të tij nga Saranda./Telegrafi/

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...