Ballina / Show Bizz / Muzike / Festë edhe në shtëpinë e Arta Bajramit (Foto)
Loading...

Festë edhe në shtëpinë e Arta Bajramit (Foto)

Për mbretëreshën e muzikës RNB sot është një ditë e veçantë, shkruan Kosovarja.

Ajo është shtatzënë dhe po pret fëmijën e tretë, deri sa sot edhe po feston 8 vjetorin e kurorëzimit.

Poashtu, në fotografi shihet Arta e mëhershme, bionde dhe më ndryshe nga tani.

Kujtojmë se ajo ka një martesë shumë të lumtur dhe dy fëmijë.

/TetovaSot/
Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...