Ballina / Show Bizz / Festim Gërxhaliu Vjen Me Hitin E Radhës
Loading...

Festim Gërxhaliu Vjen Me Hitin E Radhës

Festim Gerxhaliu ka publikuar pak kohë më parë një këngë ritmike dashurie, shkruan Gazeta Liria.

“Kush ka faj” titullohet kënga e re e Festimit e cila ngjall ndjenjën e fuqishme të rikthimit të dashurisë së vërtet…

Jeta bëhet më e bukur kur dashuroni. Sapo ta dëgjoni do e kuptoni , tani është momenti. /Gazeta Liria/ Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...