Ballina / Show Bizz / Muzike / “Fight back” hiti i sapo dalur nga Dj Flame (VIDEO)
Loading...

“Fight back” hiti i sapo dalur nga Dj Flame (VIDEO)

Ai nuk është një emër i panjohur për publikun shqiptar.

Dj Flame karrierën artistike e ka nisur si koreograf, profesion me të cilin ka arritur të fitojë famë të madhe. Gati gjysmë dekade, Shqipron Sinani apo siç njihet në publik “Dj Flame”, është duke u marrë edhe me muzikë, konkretisht si Dj. Ka realizuar katër videoklipe, por sot sapo ka publikuar videoklipin më të ri “mix regaton”, për të cilin na rrëfen: “Është projekti im i dytë si Dj që jam aktiv. Klipi është xhiruar në Gjilan në kushte mjaft të vështira, ka qenë sfidë për anëtarët e grupit, duke pasur parasysh kohën me temperturë 2 gradë celcius. Mix-i titullohet “Fight back”, muzikën e punoi SpeciaL I, videon “GenncImage” dhe koreografi të “Maad Linkz”. Ky projekt pritet të pëlqehet nga fansat, sepse ky artist meriton përkrahjen tonë.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...