Ballina / Lajme / Bota / Fishekzjarrët le t’i lëshojnë edhe në Beograd!
Loading...

Fishekzjarrët le t’i lëshojnë edhe në Beograd!

Deputetja Albulena Haxhiu nga LVV-je si bashk partiakët e saj është ndjer e zhgënjyer me procesin e zgjedhjes së z. Ramush Haradinaj, kryeministër.

Haxhiu ka reaguar edhe me një postim në Facebook, ka shkruar “Fishekzjarrët le t’i lëshojnë edhe ne Beograd! Si duket LVV-je, nuk do t`i uron postin e kryeministrit z. Ramush Haradinaj.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …