Ballina / Show Bizz / Fisnik Bajra – Fillon punën për vititn 2018 FOTO-VIDEO
Loading...

Fisnik Bajra – Fillon punën për vititn 2018 FOTO-VIDEO

Shumë i kërkuar dhe i ndëgjuar kush tjetër pos këngëtarit të mirnjohur Fisnik Bajra.
Viti 2017 për këngëtarin në fjal ishte shumë produktiv, po ky sukses nuk bëri që këngëtari të kërkoi pauz për ti karikuar baterit mirpo ai menjherë ka filluar punen për hitet e reja dhe sipas burimeve të sigurta ky vitë do jetë viti ku emri ti do arrit kulminacionin meqense hitet që do i lansoj për sezonin veror janë shumë afer finalizimit

Loading...

Shikoni gjithashtu

“KUGELN” Super projekti muzikor nga MALi ( Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...