Ballina / Show Bizz / Muzike / Fjolla Morina me dedikim në rrjetet sociale: Sot po e pi një gotë për ty (Foto)
Loading...

Fjolla Morina me dedikim në rrjetet sociale: Sot po e pi një gotë për ty (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë mjaft aktive muajve të fundit me koncerte dhe projekte të reja.

Ajo ka qëndruar më shumë në Tiranë, pasi garoi edhe në festivalin “Kënga Magjike”, ku arriti deri në gjysmëfinale.

Fjolla është çdo ditë aktive në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory, ku shfaqet duke shijuar një gotë verë në një nga lokalet e natës.

E veshur në të zeza, me dekoltenë e hapur, Fjolla vuri mjaft mirë në pah edhe gjoksin e saj atraktiv.

Ndërkohë, në mbishkrimin e fotografisë, këngëtarja Morina ka shkruar një frazë shumë interesante të këngës “Një gotë për ty”, të kolegut të saj, reperit Ledri Vula.

“Sot pe pi një gotë për ty”, ka shkruar Fjolla në mbishkrimin e imazhit, duke mos treguar nëse fraza në fjalë është dedikim, apo vetëm inspirim i çastit. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …