Ballina / Lajme / Kosovë / Flet Kujtim Selmanaj per kryetarin e Pejes “Gazmend Muhaxheri”
Loading...

Flet Kujtim Selmanaj per kryetarin e Pejes “Gazmend Muhaxheri”

Ketu ne keto foto pasqyrohet qarte puna e kompanise “Ambienti” e Pejes e cila e ka per obligim pastertine e qytetit e qe paguhet me taksat e qytetareve.

Si per ironi keto dite kryetari i Pejes Gazmend Muhaxheri per mos punen e saj e ka shperbly jashta cdo rregulli ligjor edhe me nje kontrate ne vlere prej me shume se 2 milion euro per pastrimin edhe te objekteve komunale dhe per sigurimin fizik te tyre.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...